Košík (0,00 Kč)
Web 2 Print

Vyrobíme vám světelné i nesvětelné textilní obrazy vypnuté do hliníkových rámů pro pověšení na stěnu i samostatně stojící domů, do prodejen i kanceláří

Vytiskneme pro vás lightbox neomezených rozměrů

Pořiďte si do vaší prodejny, recepce či showroomu něco exkluzivního! Vyrobíme vám světelné i nesvětelné textilní obrazy vypnuté do hliníkových rámů pro pověšení na stěnu i samostatně stojící do domu, do prodejen i kanceláří.

Zvolíte si, jestli chcete rámy pro montáž na stěnu nebo samostatně stojící, jako paravány, pak jestli světelné nebo nesvětelné, v libovolné velikosti a s výběrem vhodných a samozřejmě vyzkoušených textilních materiálů, vhodných pro ten konkrétní vybraný rám nebo světelný box.

Vytvoříme plochu až do formátu 5x 25 m

Rámy řežeme z hliníkových profilů na elektronicky řízené dvoukotoučové přesné pile ELUMATEC DG 142 a textily tiskneme sublimační nebo UV tiskovou technologií. Dostanete tak velké obrazové plochy s prosvětlením nebo bez, se zářivými barvami a bez spojů do formátů až 5 x 25 m. Můžete si nechat vytvořit nesvětelné i prosvětlené obrazy, dekorace do výloh, nebo i celé stěny výstavních expozic nebo ve vašich luxusních interiérech.

.
Online
kalkulace zakázek
.
Automatická kontrola
vložených tiskových dat
.
Online sledování
vašich zakázek
.
Sleva pro
registrované uživatele
.
Zákaznická podpora
24/7
.
Expedujeme
za 24 hodin