icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Levný tisk plakátů, CLV a backlightů

Vytiskneme pro vás plakáty, citylighty i speciální polyesterové backlight filmy pro prosvětlení.

Na tramvajové a autobusové zastávky jsou citylighty, reklamní plochy prosvětlené zezadu, skvělou volbou – čekající cestující je nepřehlédnou. Plakáty pro citylighty tiskneme na citylightový papír o gramážích 150 nebo 200 g/m2, pro jiné plakátovací plochy používáme BBS papír 115 g. Pro prosvětlené poutače na kampaně ve výlohách a v interiérech bank a značkových obchodů používáme polyesterový backlight film s vysoce nasyceným tiskem a vysokým rozlišením. Naše prosvětlené aplikace jsou barevně krásně saturované.

Pro tisk využíváme nejmodernější tiskové technologie DURST P10 a DURST Rho 512R, následně je řežeme na automatické rolové řezačce Fotoba XLD 170.

Díky plně automatizovanému procesu dodáme tisky rychle

Vaše tisková data po objednání prochází automatickou kontrolou, o které vás po dokončení informujeme. I následný proces je plně automatizovaný, po archové montáži jsou plakáty posunuty do tiskového procesu, vytištěny, zkontrolovány při prosvětlení rovnou na tiskovém stroji a rozřezány. Díky tomu tiskneme rychle a za výhodných cenových podmínek.

Plakáty, backlighty tiskneme již od jednoho kusu a v libovolném rozměru do šíře role 155 cm.

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin