icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Výroba POS materiálů

Point of Sale (POS) materiály patří k velice účinným marketingovým metodám, které pomocí promo materiálů doplňují prezentaci zboží v místě nákupu. Vyrobíme pro vás reklamní krabice, které můžete využít na víno, kosmetiku, dort nebo dárek.

Pořiďte si POS materiály pro Vaše kampaně v řetězcích či pro vaše klienty. Přímo od výroobce za exkluzivní cenu a s dodáním v rychlém termínu!

Zadejte rozměry, vyberte varianty potisku a počet kusů. Tak získáte cenu a můžete rovnou objednat. Vyrobíme vám POS krabici přesně na míru a s Vaším designem. Možnost objednat už od jednoho kusu.


Vyberte si z naší nabídky POS produktů z vlnité lepenky, zvolte rozměry, stáhněte si šablonu pro zpracování grafiky a nahrajte data zpět do našeho systému. Získáte tak rychle vizualizaci s vaší grafikou. Objednáte pak produkt, o kterém přesně víte, jak bude vypadat.

Vyrobíme vám hexakoše, ¼ paletové policové stojany, paletové omotávky a dekory, pultové stojánky, bedýnky na ovoce a jiné POS materiály z vlnité lepenky. Vše vyrábíme na našich automatizovaných tiskových a řezacích strojích s pomocí ESKO automation workflow. 
 

 
Objednávejte na našem W2P propojeném s naší databází POS materiálů.

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin