Košík (0,00 Kč)
Web 2 Print

Barevná samolepka patří mezi nejoblíbenější reklamní formáty – využijte toho

Vytiskneme polepy na výlohu, firemní auto nebo billboard...

... a to vše online, od nacenění až po kontrolu tiskových dat. Tiskneme samolepící fólie na velké plochy, jako jsou billboardy a megaboardy nebo malé samolepky s tvarovým ořezem, samolepící fólie pro polep aut a jiných dopravních prostředků. Máme na to špičkové stroje HP latex, Durst P10 nebo Durst Rho 512R.

Používáme monomerické, polymerické i lité samolepící fólie s laminací nebo bez laminace. Pro podlahovou grafiku, polepy stěn, polepy hrubých omítek a podobně používáme speciální fólie floor graphic, wall-wrap, one vision, doublevision a podobně.

Jak se objednává tisk samolepek? Díky Web2Print automatizaci nečekáte
Stačí nahrát jednu samolepku ve formátu PDF s ořezovou cestou a uvést rozměry a počet kusů. Náš software následně soubor zkontroluje, vyřadí na arch požadovaného materiálu s maximální materiálovou úsporou a vyexportuje montáž tiskových dat do RIPu příslušené tiskárny a ořezovou cestu dané montáže do fronty řezacího stroje, včetně požadavku na použitý řezací nástroj. Díky tomu vaše samolepky vyrobíme v nejkratším možném čase a za nejvýhodnější ceny.

.
Online
kalkulace zakázek
.
Automatická kontrola
vložených tiskových dat
.
Online sledování
vašich zakázek
.
Sleva pro
registrované uživatele
.
Zákaznická podpora
24/7
.
Expedujeme
za 24 hodin