icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Samolepky s vlastním potiskem na auto, sklo nebo třeba podlahu

 
 

Vytiskneme polepy na výlohu, firemní auto nebo kamion...

... a to vše online, od nacenění až po kontrolu tiskových dat. Tiskneme samolepící fólie na velké plochy, jako jsou billboardy a megaboardy nebo malé samolepky s tvarovým ořezem, samolepící fólie pro polep aut a jiných dopravních prostředků. Máme na to špičkové stroje HP latex 370, EPSON SC 80610L, Mimaki UCJV 300, Durst P10 nebo Durst Rho 512R.

Používáme monomerické, polymerické i lité samolepící fólie s laminací nebo bez laminace. Pro podlahovou grafiku, polepy stěn, polepy hrubých omítek a podobně používáme speciální fólie floor graphic, wall-wrap, one vision, doublevision a podobně.

Jak se objednává tisk samolepek? Díky Web2Print automatizaci nečekáte
Stačí nahrát jednu samolepku ve formátu PDF s ořezovou cestou a uvést rozměry a počet kusů. Náš software následně soubor zkontroluje, vyřadí na arch požadovaného materiálu s maximální materiálovou úsporou a vyexportuje montáž tiskových dat do RIPu příslušené tiskárny a ořezovou cestu dané montáže do fronty řezacího stroje, včetně požadavku na použitý řezací nástroj. Díky tomu vaše samolepky vyrobíme v nejkratším možném čase a za nejvýhodnější ceny.

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin