icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Obrazy

Hodí se ke stylu Vaší prezentace tradiční materiál malířského plátna? Řešíte dekorace vaší jednací místnosti, recepce nebo do obchodních prostor? Zvolte obrazy, které vypadají, jako originály na malířském plátně vypnuté v rámu?
Stačí objednat tisk na malířském plátně na našem W2P. Zadejte požadované rozměry Vašeho rámu pro vypnutí obrazu. Náš systém W2P za Vás vyřeší ostatní, pamatuje na okraj obrazu navíc, který budete vypínat na dřevěný rám z boku a zezadu. Počítá vždy automaticky s přidáním 5 cm materiálu z každé strany rozměru požadovaného rámu navíc a přidá rovněž 3 cm z motivu způsobem naklonování, aby byly boky obrazu pojednány motivem a nezůstaly bílé.

Zajímavou a ekonomicky výhodnou náhradou tisku na malířské plátno je tisk na desku KAPPA-tex.
Jedná se o desku se strukturou malířského plátna. Deska je po tisku oříznuta systémem V-cut, tak, že naříznutý okraj je dvakrát založen dozadu. Vznikne tak bok obrazu o výšce například 2 nebo tři cm a výsledný efekt je podobný plátnu napnutému na rám. Objednávejte tisk obrazu na Kappa-tex na našem W2P a přesvědčte se o výhodnosti takového řešení.


 

 
 

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin