icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Samolepicí interiérové fólie

Polepy samolepicí fólií jsou vhodné pro recepce, showroomy, restaurace či obchodní plochy a mnohé další interiéry. Díky fóliím dáte prostor stylu, designu nebo značce, které chcete komunikovat.


Fólie mohou být nalepeny na rovné a hladké povrchy, jako jsou nábytkové části, podlahy, chladničky, regály a dokonce i stěny.
Stěny recepeí, kanceláře a obchodních prostor se dají skvěle využít jako reklamní médium. Můžete si také vyberat vhodný motiv pro dekoraci stěn vašeho interiéru
. Zadejte rozměry a obratem zjistíte cenu samolepek.
Pro použití na stěny jsou vhodné samolepky s vyšší lepivostí a lepidlem v silnější vrstvě. Podle kvality lepidla a měkkosti samotné fólie můžeme použít samolepku na rovné hladké povrchy nebo i na hrubé omítky a cihly.
Vyberte si na našem W2P přesně takovou samolepicí fólii, která se pro dekoraci vašich interiérových prvků hodí nejlépe, zadejte rozměry a cenu vašeho projektu budete ihned znát online.
Samolepky můžete rovnou objednat, nahrát tisková data a získat tak nejvhodnější potištěné samolepicí fólie pro váš interiér s kvalitním barevným fotografickým tiskem ve vysokém rozlišení.


 

 
 

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin