icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Interiérová grafika

Rozsviťte interiér vaší kanceláře, recepce, obchodních nebo výrobních prostor. Využijte síly jednotného designu a možnosti aplikace jednotného firemního stylu na tapety, obrazy, koberce, linolea, závěsy nebo žaluzie. Umožněte vaší firemní identitě promlouvat k vašim lidem a vašim klientům.

... Vytiskneme pro váš interiér sérii posterů v rámu na broušených hliníkových nebo ekologických papírových deskách nebo na textilu bez obsahu PVC ve vypínacím rámu. Můžete zvolit dekor pro celou stěnu nebo více stěn – využít ekologicky potištěný textil ve speciálním systému lišt. Můžete zvolit vliesovou tapetu, a spolu s linoleem nebo kobercem ve stejném designu vydekorovat kompletní interiér. To vše online, od nacenění až po kontrolu tiskových dat. Pro tisk prvků do interiérů používáme špičková tisková řešení bez zátěže na životní prostředí.

Jak se objednává tisk pro interiér? Díky Web2Print automatizaci nečekáte.
Stačí vybrat typy dekorace a materiály, nahrát data ve formátu PDF s ořezovou cestou a uvést rozměry a počet kusů. Náš software následně soubor zkontroluje, vyřadí a vyexportuje montáž tiskových dat do RIPu příslušené tiskárny a ořezovou cestu dané montáže do fronty řezacího stroje, včetně požadavku na použitý řezací nástroj. Díky tomu vaši interiérovou grafiku vyrobíme v nejkratším možném čase a za nejvýhodnější ceny.
 

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin