icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Světelné i nesvětelné textilní vypínací rámy vypnuté do hliníkových rámů

Vytiskneme pro vás lightbox obřích rozměrů

Pořiďte si do vaší prodejny, recepce či showroomu něco exkluzivního! Vyrobíme vám světelné i nesvětelné textilní obrazy vypnuté do hliníkových rámů pro pověšení na stěnu i samostatně stojící do domu, do prodejen i kanceláří.

Zvolíte si, jestli chcete rámy pro montáž na stěnu nebo samostatně stojící, jako paravány, pak jestli světelné nebo nesvětelné, v libovolné velikosti a s výběrem vhodných a samozřejmě vyzkoušených textilních materiálů, vhodných pro ten konkrétní vybraný rám nebo světelný box.

Vytvoříme plochu až do formátu 5x 45 m

Rámy řežeme z hliníkových profilů na elektronicky řízené dvoukotoučové přesné pile ELUMATEC DG 142 a textily tiskneme sublimační nebo UV tiskovou technologií na strojích DURST Rhotex 322 a DURST Rho 512 R. Přesnost rozměrů textilu pro správné vypnutí do rámu dosahujeme díky automatickému ořezu na velkých řezacích stolech ZUND a BULLMER. Dostanete tak velké obrazové plochy s prosvětlením nebo bez, se zářivými barvami a bez spojů do formátů až 5 x 45m. Můžete si nechat vytvořit nesvětelné i prosvětlené obrazy, dekorace do výloh, nebo i celé stěny výstavních expozic nebo ve vašich luxusních interiérech.

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin