icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Venkovní grafika

Vytiskneme billboard, bigboard, megaboard, reklamní plachtu na fasádu, plachtu na pódium, reklamní tabule, reklamu na zábradlí, lešení nebo tenisové kurty, textilní vlajky a transparenty nadstandartdních rozměrů...

... a to vše online, od nacenění až po kontrolu tiskových dat. Tiskneme jednostranné i oboustranné bannery, na prodyšné síťoviny, vlajkoviny a odolné textilie. Používáme špičkové stroje Durst P10 nebo Durst Rho 512R a DURST RHOTEX 322.

Využíváme spolehlivé coatpvané natírané bannerové materiály 510 g, značkové MESH síťové bannery 320 g, vlajkovinu 115 g a textilní bannery 200 g.

Jak se objednává tisk venkovní grafiky? Díky Web2Print automatizaci nečekáte.
Stačí nahrát tisková data banneru nebo vlajky ve formátu PDF a uvést rozměry a počet kusů. Náš software následně soubor zkontroluje, vyřadí na roli požadovaného materiálu s maximální materiálovou úsporou a vyexportuje montáž tiskových dat do RIPu příslušené tiskárny a ořezovou cestu dané montáže do fronty řezacího stroje. Díky řezacímu stroji pro role o šíři 505 cm, který je v ČR unikátní a vysokofrekvenční svařovací lince jsou naše reklamní plachty a textile velmi přesné a vyrobené v krátkých dodacích lhůtách.

 
 

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin