icoOkamžitá kalkulace a tisk online

icoExpedice do 24h

icoSleva pro registrované

Samolepky

Malé i velké, rovné i tvarové, jednotlivé nebo na archu, s kratší nebo velmi dlouhou trvanlivostí, se slabší nebo silnou lepivostí, tištěné na bílém, čirém, zlatém stříbrném nebo reflexním podkladu, samolepky ekologické bez obsahu PVC.

Samolepky jednostranné, oboustranné, samolepky na rozdávání, na stroje a přístroje, na bílou techniku, na kontejnery, sběrné nádoby, počítače, na čerpací stanice, na sklo, na auta,…

Samolepky vám vytiskneme na našich digitálních tiskových strojích technologiemi UV tisku s možností bílé barvy, ekologického latexového tisku, ekosolventního tisku s vysokým rozlišením a desetibarevným systémem s přímou oranžovou a červenou barvou, nebo na vysoce produkčních technologiích DURST. Ořez samolepek provádíme na našich automatických řezacích strojích, takže samolepky získáte v krátkém termínu a za výhodnou cenu.
 

Jak objednáte nejlépe tisk samolepek? Díky Web2Print automatizaci nečekáte.
Stačí nahrát jednu samolepku ve formátu PDF ve skutečné velikosti s ořezovou cestou a uvést rozměry a počet kusů. Potom vyberete materiál podle požadované vlastnosti a způsobu použití.

picture

Online kalkulace zakázek

Automatická kontrola vložených tiskových dat

Online sledování
vašich zakázek

Sleva pro registrované
uživatele

Zákaznická podpora 24/7

Expedujeme
do 24 hodin